​Dardan Cena sot fitoj medaljen e bronzte ne Kampionatin Ballkanik U15 qe po mbahet ne Selanik te Greqise.
Dardani me tri fitore dhe nje humbje arriti deri tek medalja e bronzte duke dhene nje paraqitje te shkelqyer qe jep shprese per nje te ardhme te suksesshme.

Neser nga ekipi I Kosoves do te garojne edhe dy xhudistet Ermal Salihaj (66Kg) dhe Anes Veseli (66Kg).

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of