Picture

Me daten 10-11 Shkurt ne AccorHotels Arena ne Paris, do te mbahet turneu i xhudos Grand Slam Paris. 
Kosova do te perfaqesohet me tre garues:

Distria Krasniqi (52Kg)
Nora Gjakova (57 Kg)
Akil Gjakova (73Kg)

Te tre garuesit do te ndeshen ne diten e pare te garave,te shtunen me 1o shkurt ,kurse shorti i gares do te hidhet me 9 shkurt nga ora 14:00.

Garen mund ta percjellni drejtperdrejte dhe pa pagese ne www.live.ijf.org ose ne www.ippon.tv.


Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of