Picture

Me 6-8 korrik,në Athinë,Greqi do të mbahet Kampionati I Evropës për Kadet.

Reprezentacioni I Kosovës do të përfaqësohet me dy xhudistë: Blenard Begu (60 Kg) dhe Diellza Bunjaku (52 Kg).

Rezultatet e garës mund ti përcjellni drejtpërdrejtë në linkun e mëposhtëm:

www.ippon.org


Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of