Picture

Të dielën në Ferizaj u mbajt Kampionati i Kosovës për këto grupmosha:
Fatosë,Pionerë të rinj,Pionerë të vjetër dhe Kadet në kategorinë e femrave dhe meshkujve.

Këtë kampionat e organizoj Federata e xhudos së Kosovës kurse organizator teknik ishte klubi i xhudos “Kastrioti”nga Ferizaji.

Rezultatet e garës mund ti shikoni në linkun e mëposhtëm:
REZULTATET


Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of