Picture

Sot dhe nesër në Selanikë të Greqisë mbahet Kupa Evropiane për Juniorë, “European Cup Juniors”.
Kosovën do ta ta përfaqësojë garuesja, Leutrime Krasniqi,në kategorinë 57 kg.

Ajo në kategorinë e saj ka gjithsej 25 garuese kurse në raundin e parë do të ndeshet me garuesen nga Gjeorgjia,Eteri Liparteliani. 

Rezultatet e garës mund ti përcjellni në web faqen www.ippon.org.


Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of