Picture

Xhudistja kosovare,Majlinda Kelmendi së fundmi është paraqitur në kampanjën e Komisionit Evropian për zgjerim për të promovuar shtetin e Kosovës.

Në këtë kampanjë të përmbledhur si “Kosova me Majlinda Kelmendin” kampionja aktuale botërore dhe evropiane shpjegon veqoritë e vendlindjes së saj.
-“Ende kemi nevojë për kohë,por Kosova po përparon cdo ditë e më shumë”,thotë ndër të tjera Majlinda.

Videon mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm:
http://vimeo.com/95106035


Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of