Picture

Të dielën në Tiranë,Federata Shqiptare e xhudos organizon turneun e Xll mbarëkombëtar shqiptar.

Në këtë turne do të marrin pjesë garues nga shteti i Shqipërisë,Kosovës dhe Maqedonisë.
Turneu do të mbahet vetëm në grupmoshat e kadetëve dhe juniorëve.


Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of